KULUÇKAHANE

ANASAYFA / ÇÖZÜMLER / KULUÇKAHANE

KULUÇKAHANE


JAMESWAY

Sorunsuz kuluçkahane için partneriniz.

Jamesway olarak global kümes endüstrisi için kuluçkahanede referans bir şirketiz. Planlar, tasarlar, montaj yapar ve tavukçuluk endüstrisine kuluçkahaneleriniz için çözümler sunarız. Mevcut kuluçkahanelerin yenilenmesi sebebiyle modernizasyon çalışmaları yaptığımız gibi anahtar teslim işler de yaparız.

Jamesway’i seçmeniz için 5 neden:

1- Kuluçkahane ve havalandırma sistemleri ekipmanlarında dünya lideriyiz.

Kümes endüstrisine dünya çapında önderlik yapmak üzere sunduğumuz çözümler:

Tek ve çok aşamalı kuluçkahaneler. Jamesway’de ördek, hindi ve tavuklar için kuluçkahane makinasına dair birçok hizmet ve ürün bulabilirsiniz.
HVAC teknolojisi sayesinde enerji maliyetleri azaltılır, biogüvenlik sağlanır ve modern kuluçkahane için uygun ortam yaratılır.
Kontrol araçları, HVAC ekipmanları ve ısı geri kazanımları. Sağlıklı tavuk üretme ve yüksek kuluçka sağlamak için kuluçkahane sistemlerinin hızlı ve kolay yönetilmesine ihtiyaç duyulur. Jamesway bunu sağlamak için profesyonel yazılım kontrolü, ısıtma, havalandırma ve iklimlendirme (HVAC) ve tüketim maliyetini düşüren ısı geri kazanım teknolojilerine sahiptir.
Geniş çeşitlilikte kuluçkahane aksesuarları. Verimli yumurtalar yumurtlamadan civciv çıkımına kadar dikkatli bir şekilde yönetilmeye ihtiyaç duyar. Jamesway olarak yılların getirdiği deneyim ile yönetim kolaylığı sağlamak için birçok farklı aksesuar araştırdık ve geliştirdik. Kuluçkahaneyi tamamlayıcı unsurlar olarak yumurtalık, nakil araçları, nakil sıcaklık veri kaydedici, yedekleme alarmları, dezenfekte sistemlerine sahibiz.
Jamesway’in Gardiyan adlı havalandırma sistemi, kuluçkahane yöneticilerine kümeslerini kontrol etme fırsatı sunar. Bu sistem nem, basınç, sıcaklık kontrolü ve izleme sistemlerini içerir.
2- Güvenilir ve sürekli güçlü performansa sahip ürünler yüksek oranda civciv çıkımı sağlar.
3- Sunduğumuz yedek parça desteği ve satış sonrası servisimiz ile destek konusunda uzmanız.
4- Sürekli araştırma, yazılım ve donanım geliştirme çalışmalarımız sonucunda en verimli kuluçkahaneleri dizayn ederiz.
5- Tavuk endüstrisinde 100 yılı aşkın deneyime sahibiz.