HAKKIMIZDA

ANASAYFA / KURUMSAL / HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Kanatlı sektörünün ekipman üssü

Tavsan Tavukçuluk Ekipman San A.ş Firmasının Samsun Bölge Bayisi Olarak
Aykın Tavukçuluk İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.
Uzun Yıllardır Müşterilerimize Bölgemizde, tavukçuluk ekipmanları alanında faaliyet gösteren, Türkiye’nin en eski ve en köklü firmalarından biriyiz. Verimli bir kümes için gerekli tüm ekipmanı  modern teknoloji ile üretiyoruz.
Tüm kanatlıların ihtiyaçlarına yönelik olarak; yemleme, sulama, ısıtma, havalandırma, soğutma, aydınlatma, yem siloları, yem nakil sistemleri ve bilgisayarlı kontrol sistemleri üretiyoruz. Talep üzerine Anahtar Teslimi kümes inşa ediyoruz.

Yurtiçi ve yurtdışında; ürünlerimiz kalite ve çeşitliliği ile tercih ediliyor, satış ve satış sonrası hizmet performansımızla markamızı güçlendiriyoruz.

 Kuruluşumuzdan günümüze geçen süreçte artan ürün çeşitliliğine, satış yapılan ülke ve müşteri sayısına paralel olarak, hem üretim kapasitemizi yükselttik, hem de tesisimizi modernize ettik.   

“Müşteri istekleri ile teknik verilere uygun, kaliteli çözümler ve kaliteli ürünler üretmek” misyonumuzdan hareketle, hep daha iyiye yöneldik. Yenilikçi anlayışımız ve yükselen hedeflerimizle zirvedeki yerimizi hep koruduk.

Bayisi olduğumuz Tavsan Tavukçuluk Ekipman San A:Ş.

 1975 yılında İstanbul Laleli’de, 60 metrekarelik atölye ile başladığımız üretimi, önce İstanbul Dudullu’da 15 bin metrekare arazi üzerindeki fabrikamıza taşıdık.  2012 yılından itibaren de Dudullu’da merkez yönetim, satış-pazarlama ve dış ticaret bölümlerini konumlandırdık. Üretimi, Sakarya 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde 35 bin metre karelik alanda inşa edip modern teknoloji ile donattığımız tesislere taşıdık.

 Her biri kendi alanında uzmanlaşan grup şirketlerimizle ISO 9001-2008 kalite standartlarında üretim yapıyor, hizmet veriyoruz.

Ar-ge, metal üretim ve sac işleme  Tavsan'da  gerçekleşiyor. 

Gurup şirketlerimizden Cimtav, modern donanımlı bağımsız fabrika binasında Tavsan ekipmanlarının plastik bölümlerini üretiyor.
Adatav'da ise metal ve plastik parçaların montaj işlemleri yapılıyor.
Depolama ve sevkiyat hizmetlerini yüksek kapasiteli depolama tesisinde, tamamen dijital sistemlerle Ekpa üstleniyor.
Montaj, destek ve anahtar teslimi kümes hizmetlerini firmamız TVS ile veriyoruz.

Tüm şirketler, yüksek teknoloji ile üretim yapıyor. Hepsi tek merkezden kontrol ediliyor. Üretim bandımızdaki tüm ekipmanlar, ar-ge bölümümüzde, sektörün ihtiyaçlarına göre tasarlanıp, şekillendiriliyor.
Tavsan Dış Ticaret firmamız ve yurtiçi satış ekibimiz; 11 yerli, 10 yabancı bayiimizle birlikte, ürün satışı yapıyor, 7/24 teknik servis hizmeti sunuyor. 11 yabancı firmanın Türkiye temsilciliğini yürütüyoruz. Global bir marka olmanın bilinciyle, müşteri beklentileri doğrultusunda, "Kaliteli ürün, kaliteli hizmet, sürekli gelişim" politikamızdan asla ödün vermiyoruz.