KALİTE ANLAYIŞIMIZ

ANASAYFA / KURUMSAL / KALİTE ANLAYIŞIMIZ

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Bayisi Olduğumuz Tavsan Tavukçuluk Ekipman san tic.A:Ş.

Üretim ve hizmette, dünya standartlarını yakalamak, kalite anlayışımızın temelini oluşturuyor.  Bu temelden hareketle;  üstün teknoloji ve yetkin personelimizle gerçekleştirdiğimiz üretimin her aşamasında kaliteyi ön planda tutuyor, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmayı hedefliyoruz.  
Ar-ge çalışmalarımızla ürünlerimizi ve üretim sistemimizi sürekli geliştiriyor, düzenli eğitimlerle personelimizin yetkinliğini ve motivasyonunu yükseltiyoruz. Üretim ve hizmetin tüm süreçlerinde verimliliği uluslararası standartlara taşıyoruz. Küresel sorumluluk bilinciyle faaliyetlerimizde toplum ve çevre olgusunu gözetiyoruz.
Bizim için kalite üretim öncesini ve sonrasını da içine alan, kuralları belirlenmiş bir sistemdir. Bu sistemde oluşturulan kalite standartlarımız gereği, ürünlerimizde kullanılan hammaddelere büyük önem veriyor, sektörün ihtiyaçlarını ve teknik verileri göz önünde bulundurularak özenle seçiyoruz. Kaliteli ürünler üretebilmek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek için kaliteli girdi kullanımını esas kabul ediyor, tedarikçi ve taşeronlarımızı da sistemimizin bir parçası olarak değerlendiriyoruz.  
Ana hammaddeler ve üretim ile ilgili olarak;
Plastik ürünlerimizde;

Orijinal yurtdışı menşeli hammaddeler kullanılmaktadır. 
UV dayanımlı plastik malzemeler kullanılmaktadır.
Üretimde son teknoloji tezgah ve kalıplama sistemleri kullanılarak, müşteri beklentileri en üst seviyede karşılanmaktadır. 
Metal ürünlerimizde; 

Kaplama kalitesi ve kalınlığı, kümes ortamındaki şartlara uyum açısından en üst seviyede tutulmaktadır.
Sac malzemelerde, sertifikalı ve gerekli kalite kontrol standartlarına uygun olanlar tercih edilmektedir.
Sac işleme hatları, bilgisayar kontrollü tezgahlarda  ve hücresel oluşturulmuş bölgelerde gerçekleştirilmekte, hatasız üretim sağlanmaktadır. 
Üretimin her aşamasında kalite kontrol sistemi işletilerek, tüm proseslerde ürün kalitesi en üst düzeye çıkartılmaktadır.