SPIRAL YEMLİK

ANASAYFA / ÜRÜNLER / SPIRAL YEMLİK

SPIRAL YEMLİK

Tavsan yemlikleri ile kanatlılarda yetiştirmenin ilk gününden son güne kadar, en iyi yem dönüşüm oranlarına ulaşılır. Tavsan yemliklerinin tüm çeşitleri; kolay temizlenebilme, minimum yem kaybı ve kolay yem seviye ayarı özelliklerine sahiptir. 

 

 

Spiral yemlik çeşitleri ve ana parçaları

KEMER

Kemer yemliğin ortasındaki kanatlı parça, canlıların yemlik içerisinde yatmalarını engelleyerek, yemin temiz kalmasını sağlar. Tabla ortasındaki koniklik ile yemin eşit dağılımı sağlanır. Kolay kilitlenebilen yemliğin üzerindeki pencereler, kilit kontrolü yapılmasını sağlar.

 Yemlik kesiti ve özellikleri

  1. Boru tırnağı üzerinden kaydırılarak monte edilen yemlik üst parçası, montaj kolaylığı sağlar.
  2. Tabladaki kıvrımlar, yem zaiyatını önler. 4 parçadan oluşan yemlik, kolayca sökülüp takılabilir.
  3. 5 kademeden oluşan yemlik göbeği sayesinde, hayvanın yaşına göre yem seviyesi kolayca ayarlanır.
  4. Tabla yüksekliği, civciv döneminde civcivlerin yemliklere rahatça girip çıkmasını sağlar

EFES  

İlk günden itibaren, canlıların kolayca yeme ulaşmalarını sağlayan Efes yemlikler sayesinde, yem kayıpları en aza iner ve yüksek dönüşüm oranları sağlanır.

BODRUM

Bodrum yemliklerdeki tabla yüksekliği ve griller arasındaki mesafe dengesi, civciv döneminde civcivlerin yemliklere rahatça girip çıkmasını sağlar.
 
BELEK-KAŞ  
Tavsan Belek yemlik, tasarımındaki 10 kollu çemberi ile beslenmede kolaylık sağlıyor. Yine 14 kollu çemberi olan amadaha geniş göz aralıklarına sahip olan Kaş yemlik de yumurta tavuğu, damızlık büyütme, ördek ve daha uzun süre yetiştirilen broyler kümeslerinde, Belek yemliğin sağladığı tüm avantajları üreticinin hizmetine sunuyor.
999
Broyler kümesinde verimliliği kanıtlanmış bir yemlik olarak tercih edilen 999 yemlik, canlıların yeme kolayca ulaşabildiği, ilk günden itibaren kullanılabilen, sökülmesi ve temizliği kolay, yüksek verimlilik sağlayan bir yemlik çeşitidir.
 
Uyarı: Görseller, fikir vermesi amacıyla temsili olarak sitede yayınlanmaktadır. Tavsan Tavukçuluk Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş. bilgiler ve görsellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.